Lyle U71071NP7X10 Safety Sign 10 in X 7 in Plastic
Model:
U71071NP7X10
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
Emergency Evacuation Map
Nominal Sign Size
10" x 7"
Sign Mounting Style
Mounting Holes
Height
0.603"
Width
7.5"