Lyle U61263RA10X7 Warning Sign 7 in X 10 in Aluminum
Model:
U61263RA10X7
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Legend
Use Static Grounding Devices
Sign Mounting Location
Wall
Sign Material Group
Metal
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
7" x 10"