Lyle U61249NP10X7 Security Sign 7 in X 10 in Plastic
Model:
U61249NP10X7
Protective Coating
Clear Liquid Laminate
Sign Legend
This Machine Is Automatically Controlled And May Start At Any Time
Sign Material Group
Flexible Plastic
Retroreflective Grade
Not Retroreflective
Nominal Sign Size
7" x 10"
Sign Mounting Style
Mounting Holes
Sign Format
Traditional OSHA
Height
0.603"
Width
7.5"