Lyle U61243RA14X10 Danger Sign 7 in X 14 in Aluminum
Model:
U61243RA14X10
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Legend
This Door Must Be Kept Closed
Sign Material Group
Metal
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
7" x 14"