Lyle U61241RA10X7 Danger Sign 7 in X 10 in Aluminum
Model:
U61241RA10X7
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Legend
This Disconnect Does Not Remove All Power From Panel
Sign Mounting Location
Wall
Sign Material Group
Metal
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
7" x 10"