Lyle U61236RA10X7 Security Sign 7 in X 10 in Aluminum
Model:
U61236RA10X7
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Material Group
Metal
Indoor/Outdoor Usage
Indoor/Outdoor
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
7" x 10"
Sign Mounting Style
Mounting Holes
Height
0.1"
Width
0.1"