Lyle U61233RA14X10 Admittance Sign 10 in X 14 in Aluminum
Model:
U61233RA14X10
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
These Premises Are Monitored Trespassers & Vandals Will Be Prosecuted
Sign Material Group
Metal
Indoor/Outdoor Usage
Indoor/Outdoor
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
10" x 14"