Lyle U61217RA14X10 Warning Sign 10 in X 14 in Aluminum
Model:
U61217RA14X10
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Material Group
Metal
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
10" x 14"