Lyle U61203NP10X7 Security Sign 7 in X 10 in Plastic
Model:
U61203NP10X7
Sign Legend
Private Property No Trespassing No Soliciting
Nominal Sign Size
7" x 10"
Height
0.603"
Width
7.5"