Lyle U61195NP10X7 Security Sign 7 in X 10 in Plastic
Model:
U61195NP10X7
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Perimeter Alarm Installed
Nominal Sign Size
7" x 10"
Height
0.603"
Width
0.603"