Lyle U61192NP10X7 Security Sign 7 inx10 in Plastic
Model:
U61192NP10X7
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Ozone In Use!
Sign Mounting Location
Wall
Nominal Sign Size
7" x 10"
Sign Mounting Style
Mounting Holes
Sign Format
Traditional OSHA
Height
0.1"
Width
7"