Lyle U61178NP10X7 Security Sign 7 in X 10 in Plastic
Model:
U61178NP10X7
Protective Coating
Clear Liquid Laminate
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
No Trespassing
Sign Material Group
Flexible Plastic
Nominal Sign Size
7" x 10"
Sign Mounting Style
Mounting Holes
Height
0.603"
Width
7.5"