Lyle U61174NP14X10 Security Sign 10 in X 14 in Plastic
Model:
U61174NP14X10
Protective Coating
Clear Liquid Laminate
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
No Smoking Turn Off Engine
Sign Material Group
Flexible Plastic
Nominal Sign Size
10" x 14"
Sign Mounting Style
Mounting Holes
Height
10"
Width
14"