Lyle U61170NP14X10 Pedestrian Traffic Sign 10inx14in Alumin
Model:
U61170NP14X10
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
No Pedestrian Traffic
Sign Mounting Location
Wall
ADA Compliant
No
Sign Material Group
Metal
Nominal Sign Size
10" x 14"
Height
0.1"
Width
10"