Lyle U61146RA14X10 Warning Sign 10 in X 14 in Aluminum
Model:
U61146RA14X10
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Legend
Lead Work Area
Sign Mounting Location
Wall
Sign Material Group
Metal
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
10" x 14"