Lyle U61125RA14X10 Warning Sign 10 in X 14 in Aluminum
Model:
U61125RA14X10
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Legend
Hot Surface Do Not Touch
Sign Material Group
Metal
Nominal Sign Size
10" x 14"