Lyle U61118RA10X14 Danger Sign 7 in X 10 in Aluminum
Model:
U61118RA10X14
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Legend
High Temperatures High Pressures
Sign Material Group
Metal
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
7" x 10"