Lyle U61109RA14X10 Warning Sign 10 in X 14 in Aluminum
Model:
U61109RA14X10
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Hazardous Chemicals
Sign Material Group
Metal
Indoor/Outdoor Usage
Indoor Only
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
10" x 14"