Lyle U61072RA14X10 Warning Sign 10 in X 14 in Aluminum
Model:
U61072RA14X10
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
Ear Protection Required While Equipment Is Operating
Nominal Sign Size
10" x 14"