Lyle U61072RA10X7 Warning Sign 7 in X 10 in Aluminum
Model:
U61072RA10X7
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Ear Protection Required While Equipment Is Operating
Nominal Sign Size
7" x 10"