Lyle U61071RA14X10 Warning Sign 10 in X 14 in Aluminum
Model:
U61071RA14X10
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
Ear Protection Required In This Area
Nominal Sign Size
10" x 14"