Lyle U61034RD14X10 Rflct Loading Unloading Lbl 10x14in Alum
Model:
U61034RD14X10
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
Back In Or Pull Out On Green Only (Mirrored Image)
Sign Material Group
Metal
Indoor/Outdoor Usage
Indoor Only
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
10" x 14"
Sign Format
Traditional OSHA
Height
0.568"
Width
0.568"