Lyle U51633RD10X14 Notice Sign 14x10in Reflective Sheeting
Model:
U51633RD10X14
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
You Are Entering Food Production Area No Food, Drinks And Chewing
ADA Compliant
No
Sign Material Group
Reflective Sheeting
Nominal Sign Size
14" x 10"
Sign Mounting Style
Adhesive
Height
0.57"
Width
0.57"