Lyle U51596RA10X7 Notice Sign 7 in X 10 in Aluminum
Model:
U51596RA10X7
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Used Oil Materials
Sign Mounting Location
Wall
Sign Material Group
Metal
Nominal Sign Size
7" x 10"
Sign Mounting Style
Mounting Holes
Sign Format
Traditional OSHA
Height
0.1"
Width
0.1"