Lyle U51580RA10X7 Notice Sign 7 in X 10 in Aluminum
Model:
U51580RA10X7
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Truck Drivers Ring Bell and Wait
ADA Compliant
No
Sign Material Group
Metal
Indoor/Outdoor Usage
Indoor/Outdoor
Nominal Sign Size
7" x 10"
Sign Format
Traditional OSHA
Height
0.1"
Width
0.1"