Lyle U51549RA14X10 Notice Sign 10 in X 14 in Aluminum
Model:
U51549RA14X10
Sign Legend
This Company Is Not Responsible For Lost Or Stolen Property
Sign Material Group
Metal
Nominal Sign Size
10" x 14"