Lyle U51547RD14X10 Notice Sign 10x14in Reflective Sheeting
Model:
U51547RD14X10
Sign Legend
This Area Under Surveillance
Sign Material Group
Reflective Sheeting
Nominal Sign Size
10" x 14"
Sign Mounting Style
Adhesive
Sign Format
Traditional OSHA
Height
0.57"
Width
0.57"