Lyle U51468RD14X10 Notice Sign 10 in X 14 in Rflct Sheeting
Model:
U51468RD14X10
Sign Legend
Private Property Keep Out
Sign Material Group
Reflective Sheeting
Nominal Sign Size
10" x 14"
Sign Mounting Style
Adhesive
Height
0.57"
Width
0.57"