Lyle U51467RA7X10 Notice Sign 10 inx7 in Aluminum
Model:
U51467RA7X10
Sign Legend
Prior To Using Forklift Perform Forklift Safety Inspection At The Start Of Each Shift
Sign Mounting Location
Wall
ADA Compliant
No
Sign Material Group
Metal
Nominal Sign Size
10" x 7"
Sign Mounting Style
Mounting Holes
Height
0.1"
Width
0.1"