Lyle U51437RD14X10 Notice Sign 10inx14in Reflctv Sheeting
Model:
U51437RD14X10
Protective Coating
Clear Film Laminate
English
Sign Legend
Operators And Authorized Personnel Only
Sign Material Group
Reflective Sheeting
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
10" x 14"
Sign Mounting Style
Adhesive
Sign Format
Traditional OSHA
Height
0.57"
Width
0.57"