Lyle U51426RD14X10 Notice Sign 10inx14in Reflctv Sheeting
Model:
U51426RD14X10
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
Non-Potable Water Not For Drinking Or Cooking Use
Sign Material Group
Reflective Sheeting
Nominal Sign Size
10" x 14"
Sign Mounting Style
Adhesive
Sign Format
Traditional OSHA
Height
0.57"
Width
0.57"