Lyle U51385RA10X7 Notice Sign 7 in X 10 in Aluminum
Model:
U51385RA10X7
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
No Loitering Or Open Alcoholic Containers
Sign Material Group
Metal
Nominal Sign Size
7" x 10"