Lyle U51385NP14X10 Notice Sign 10 in X 14 in Plastic
Model:
U51385NP14X10
Protective Coating
Clear Liquid Laminate
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
No Loitering Or Open Alcoholic Containers
Sign Material Group
Flexible Plastic
Retroreflective Grade
Not Retroreflective
Nominal Sign Size
10" x 14"