Lyle U51370RD14X10 Notice Sign 10x14in Reflective Sheeting
Model:
U51370RD14X10
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
No Exit
Sign Mounting Location
Wall
ADA Compliant
No
Sign Material Group
Reflective Sheeting
Nominal Sign Size
10" x 14"
Sign Mounting Style
Adhesive
Height
0.57"
Width
0.57"