Lyle U51337RA10X7 Notice Sign 7 in X 10 in Aluminum
Model:
U51337RA10X7
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
No Alcohol Or Drugs Allowed On These Premises
Sign Material Group
Metal
Nominal Sign Size
7" x 10"