Lyle U51329RD10X14 Notice Sign 14inx10in Reflctv Sheeting
Model:
U51329RD10X14
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Msds Forms In Office
Sign Material Group
Reflective Sheeting
Nominal Sign Size
14" x 10"
Sign Mounting Style
Adhesive
Sign Format
Traditional OSHA
Height
0.57"
Width
0.57"