Lyle U51299RA10X7 Notice Sign 7 in X 10 in Aluminum
Model:
U51299RA10X7
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Keep This Door Closed At All Times
Sign Material Group
Metal
Nominal Sign Size
7" x 10"
Sign Mounting Style
Mounting Holes
Height
0.2"
Width
0.2"