Lyle U51271RA10X7 Notice Sign 7 in X 10 in Aluminum
Model:
U51271RA10X7
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Hot Work Permits Are Required For All Welding And Cutting Operations
Sign Material Group
Metal
Nominal Sign Size
7" x 10"