Lyle U51247RA10X7 Notice Sign 7 in X 10 in Aluminum
Model:
U51247RA10X7
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Hair Net Required Beyond This Point
Sign Mounting Location
Wall
ADA Compliant
No
Sign Material Group
Metal
Nominal Sign Size
7" x 10"