Lyle U51246RA14X10 Notice Sign 10 in X 14 in Aluminum
Model:
U51246RA14X10
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
Hair Covering Required In This Area
Sign Mounting Location
Wall
ADA Compliant
No
Sign Material Group
Metal
Nominal Sign Size
10" x 14"