Lyle U51234RA10X7 Notice Sign 7 in X 10 in Aluminum
Model:
U51234RA10X7
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
For Chemical Storage Only No Food Permitted
Sign Mounting Location
Wall
Sign Material Group
Metal
Nominal Sign Size
7" x 10"