Lyle U51233NP14X10 Notice Sign 10 in X 14 in Plastic
Model:
U51233NP14X10
Protective Coating
Clear Liquid Laminate
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
Food Storage Only
Sign Material Group
Flexible Plastic
Retroreflective Grade
Not Retroreflective
Nominal Sign Size
10" x 14"