Lyle U51158RD14X10 Reflective Load/Unloading Label 10x14in
Model:
U51158RD14X10
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
Drivers Report Here
Nominal Sign Size
10" x 14"
Sign Format
Traditional OSHA
Height
0.57"
Width
0.57"