Lyle U51157RA10X7 Notice Sign 7 in X 10 in Aluminum
Model:
U51157RA10X7
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Drivers Must Chock Wheels On Both Sides
Nominal Sign Size
7" x 10"