Lyle U51154RD14X10 Notice Sign 10inx14in Reflctv Sheeting
Model:
U51154RD14X10
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
Drivers Chock Both Rear Wheels Before Loading Or Unloading
Sign Material Group
Reflective Sheeting
Nominal Sign Size
10" x 14"
Sign Mounting Style
Adhesive
Sign Format
Traditional OSHA
Height
0.57"
Width
0.57"