Lyle U51139RD14X10 Notice Sign 10 in X 14 in Rflct Sheeting
Model:
U51139RD14X10
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
Do Not Pour Chemicals Down This Sink
Sign Mounting Location
Wall
Sign Material Group
Reflective Sheeting
Nominal Sign Size
10" x 14"
Sign Mounting Style
Adhesive
Sign Format
Traditional OSHA
Height
0.57"
Width
0.57"