Lyle U51121NP10X7 Notice Sign 7 in X 10 in Plastic
Model:
U51121NP10X7
Protective Coating
Clear Liquid Laminate
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Dirty Sink
ADA Compliant
No
Sign Material Group
Flexible Plastic
Retroreflective Grade
Not Retroreflective
Nominal Sign Size
7" x 10"