Lyle U51118RA10X7 Smoking Area Sign 7 in X 10 in Aluminum
Model:
U51118RA10X7
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Designated Smoking Area
Sign Material Group
Metal
Nominal Sign Size
7" x 10"
Sign Mounting Style
Mounting Holes
Sign Format
Traditional OSHA
Height
7"
Width
7"