Lyle U51115RA10X7 Notice Sign 7 in X 10 in Aluminum
Model:
U51115RA10X7
Sign Mounting Location
Wall
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Cylinders Must Be Chained At All Times
Sign Material Group
Metal
Nominal Sign Size
7" x 10"