Lyle U41730RA10X7 Safety Sign 7 in X 10 in Aluminum
Model:
U41730RA10X7
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Shape
Vertical Rectangle
English
Sign Mounting Location
Wall
Sign Material Group
Metal
Indoor/Outdoor Usage
Indoor/Outdoor
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
7" x 10"